x 
0

طراحی سایت مشاغل

طراحی وب سایت شامل مراحلی است که اجرای صحیح هر یک از این مراحل در پیاده سازی و بهره برداری از یک سایت از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد. به بررسی موردی این مراحل و شناسایی اهمیت هر مرحله در پیاده سازی یک سایت می پردازیم:


1 بررسی اهداف شما از داشتن وب سایت

اولین مرحله در طراحی سایت تعیین اهداف و نیازهای شما از داشتن یک وب سایت است.

بررسی وضعیت فعلی: در وضعیت فعلی شما ممکن است دارای وب‌ سایتی نباشید و یا اینکه قبلاً وب‌ سایتی به شما تحویل داده شده ‌‌است که در حال حاضر از آن رضـایت خاطـر ندارید. در قبــال هر یـک از وضعیت‌های ذکر شده تحلــیل ما از وضعــیت شمـا متفــاوت خواهد بود. ممکن است لازم باشد تا بر روی وب‌ سایت فعلی شما تحلیل تجاری و آماری از بازدید کنندگان به عمل بیاید. تحلیل کسب و کار درک و دریافت ما از کسب و کار شما موضوع مهـمی است. سازمان شما و ارزش‌هایتان، مشتـریان شما، رفـتار و عادات تجاری آنها و رقبا از مهمترین مسائلی هستند که ما مد نظر قرار خواهیم داد. طبیــعتاً نرم‌افزار ـمناسب شــما بر اـساس مجموعه‌ای از فاکتورهای ذکر شده انتخاب خواهد شد.


2 دسته بندی صحیح اطلاعات

در این مرحله که بر اساس نیازسنجی و تعیین اهداف صورت می گیرد باید اطلاعات به نحوی در سایت طبقه بندی شوند که تمامی نیازها، اهداف و استراتژی های تعیین شده را تحت پوشش قرار داده و مخاطبین و مشتریان شما به سهولت بتوانند اطلاعات مورد نظر خود را در آن بیابند.


3 طراحی گرافیک سایت

نمای زیبای ظاهری سایت برای جلب توجه هر چه بیشتر بیننده به همراه هماهنگی نوع فعالیت با ساختار و رنگ آمیزی طرح سایت از ملزومات اساسی یک وب سایت حرفه ای می باشد.


4 پیاده سازی و برنامه نویسی

5 تست و ارزیابی

پس از اتمام پروژه و برنامه نویسی، لازم است که سایت تست شود و چهارچوب نهایی آن مشخص شود. تست و ارزیابی در دو مرحله صورت می‌پذیرد. تـست اولیـه به ‌وسیله‌ی کارشناسان ما در شـرکت و تـست بــعدی به وسیله‌ی خود شما صورت می‌گیرد. در این مرحله ایرادات احتمالی را شناسایی و اقدامات لازم را در جهت رفع آنها انجام می دهیم.


6 بارگذاری سایت در فضای نهایی و ورود اطلاعات

پس از طی مراحل بالا، سایت طراحی شده آماده بارگذاری نهایی است. در سایت های داینامیک ودر چهارچوب گرافیک طراحی شده قابلیت تغییر برخی اطلاعات سایت را در هر زمان دارید. ورود اطلاعات در وب سایت های طراحی شده توسط پایا آنلاین بسیار ساده است و طی یک دوره آموزشی کوتاه هر یک از پرسنل شرکت شما به سهولت قادر به ورود اطلاعات و بروزرسانی محتویات وب سایت خواهد بود.


7 بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو

بهینه سازی سایت نوعی بازاریابی اینترنتی می‌باشد که محوریت آن بر آنالیز کلمات کلیدی و قوانین سئو قرار گرفته است. شما با بهینه سازی سایت می‌توانید مخاطبان زیادی را جذب سایتتان نمایید؛ زیرا اکثر کاربران زمانیکه به دنبال مطلبی هستند با وارد نمودن کلمه کلیدی در موتورهای جستجو به جستجوی آن می‌پردازند.

 

می خواهید وبسایت راه اندازی کنید؟ نیاز به مشاوره دارید؟ جهت مشاوره رایگان حضوری یا تلفنی توسط گروه طراحی سایت مشاغل البرز با ما تماس بگیرید:

026-33553823